Nasza firma

Nasza firma

26 maja 2012 roku to ważna data dla Centrum Motocyklowego Liberty Motors. Tego dnia powstał pierwszy salon Harley-Davidson® w Łodzi. Gdy na początku 2012 roku poinformowaliśmy opinię publiczną o naszych planach, wiele osób twierdziło, że to niemożliwe, że musi to być zwykła plotka. Dziś Łódź nie jest już postrzegana jako swoisty motocyklowy zaścianek!

W stałej ekspozycji posiadamy motocykle reprezentujące wszystkie kategorie oferowane przez legendarną markę z Milwaukee: SPORTSTER, SOFTAIL, STREET oraz TOURING. Specjalnie przeszkolona, profesjonalna załoga Liberty Motors gwarantuje odpowiedni dobór maszyny oraz sprawny serwis. Nasz personel z przyjemnością doradzi przy wyborze akcesoriów i odzieży, a wszystko to w ponadczasowym klimacie Harley-Davidson®.

Harley-Davidson® to słowo klucz, synonim nieograniczonej wolności i łamania barier. Obcowanie z tymi legendarnymi maszynami sprawia, że nasza praca przynosi nam mnóstwo radości. Największą satysfakcję czerpiemy jednak z codziennego kontaktu z ludźmi, motocyklistami, osobami które myślą podobnie do nas! Ten salon powstał dla Was! Dziękujemy za wspólny udział w wielkiej przygodzie!